ساخت وبلاگ قطره محرک بانوان خرید هاست موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
ژاپن

تور های لحظه آخری

ژاپن

مسافران تور ژاپن مطلع باشند که ، ژاپن کشوری در آسیای شرقی و در اقیانوس آرام وقع شده است که از قدرت های اصلی اقتصادی و به عنوان سومین اقتصاد جهان در تولید ناخالص داخلی می باشد که بر مبنای قانون اساسی ژاپن اداره می گردد.
قابل توجه گردشگران تور ژاپن ، این کشور کاملا در آب محصور بوده که با مرز های آبی خود با کشور های کره جنوبی ، کره شمالی ، چین و روسیه همسایه می باشد.
برای اطلاعات بیش تر گردشگران تور ژاپن ، این کشور با مساحت 378000 کیلومتر مربع جمعیتی برابر با 12 میلیون نفر را در خود جای داده است که به عنوان دهمین کشور پر جمعیت جهان شناخته شده است.توکیو پایتخت کشور ژاپن می باشد که با جمعیت 35 میلیون نفری خود به عنوان گران ترین و بزرگ ترین پایتخت های جهان به شمار می رود.
گردشگران تور ژاپن مطلع باشند که مردم ژاپن کشورشان را به نیپون کوکو نیز خطاب می کنند که به معنای خاستگاه خورشید است.باستان شناسان طبق تحقیقات خود سابقه ی سکونت انسان ها در این کشور را به دوران پارینه سنگی نسبت داده اند.
قبل از سفر تور ژاپن بدانید که این کشور کوهستانی بوده و بیش تر جزایر آن آتشفشانی و به شدت زلزله خیز می باشد به طوری که طی آخرین آمار بدست آمده سالانه حدود 1500 زمین لرزه در ژاپن رخ می دهد و می توان گفت این مسئله برای مردم کشور ژاپن دیگر امری طبیعی است وخود را با شرایط وقف داده و خانه های خود را به صورت تخصصی ساخته اند تا در برابر زلزله دچار آسیب های زیادی نگردد.
مسافران تور ژاپن توجه کنند که زبام مردم ژاپن ، ژاپنی هست اگر چه بیش تر لغات را از زبان چینی گرفته اند اما به هیچ عنوان با زبان چینی هم ریشه نبوده و با هم کاملا فرق دارند.در واقع زبان ژاپنی ها از شاخه زبان های ژاپنیک و از خانواده زبان های زبان‌های آلتایی نیز می باشد که فقط می توانیم زبان کره ای را به آن نزدیک بدانیم.

همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.

+ نوشته شده در يکشنبه 26 فروردين 1397ساعت 15:31 توسط ایمان نعمتی | | تعداد بازدید : 2