ساخت وبلاگ قطره محرک بانوان خرید هاست موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
تور استرالیا

تور های لحظه آخری

تور استرالیا

خیلی از مردم ، استرالیا را کشور فرصت ها فرض می کنند به همین خاطر برای اقامت در این کشور از راه های قانونی و غیر قانونی خود را به خطر می اندازند تا خود را به این کشور برسانند.حقیقت به روی همه معلوم است که این کشور مملو از جاذبه های دیدنی و زیبا می باشد که تا با چشم خودتان نبینید باورتان نمی شود.
قابل توجه گردشگران تور استرالیا ، این کشور در قاره ی استرالیا و همچنین مرکزیت آن کانبرا است.اگرچه که کانبرا پایتخت کشور استرالیا است اما سیدنی بزرگ ترین شهر این کشور می باشد.
مسافران تور استرالیا بدانند که این کشور هیچ نوع مرز خاکی با کشور های دیگر ندارد به دلیل این که قسمت شمال ، جنوب ، شرق و غرب این کشور را خلیج ، اقیانوس و دریا در بر گرفته است.
اگر بخواهیم از تاریخ استرالیا برای گردشگران تور استرالیا بگوییم ، اولین بومیان این کشور بین 40 تا 70 هزار سال قبل پا به این سرزمین گذاشته اند و بنا بر استناد اولین اروپایی که به کشور استرالیا آمده ویلم جانسون نام داشته که در سال 1606 به استرالیا آمده بود.
مسافران تور استرالیا باید مطلع باشند که این کشور با تهران هفت ساعت و نیم جلوتر می باشد وهمچنین مردمان آن به زبان استرالیایی و انگلیسی صحبت می کنند پس هیچ جای نگرانی نیست با این دو زبان می توانید به راحتی کار خودتان را در سفر با تور استرالیا راه بیاندازید.
مسافران تور استرالیا که قصد سفر به این کشور زیبا را دارند توجه داشته باشند آب و هوای شهر سیدنی استرالیا از منطقه به منطقه ای دیگر متفاوت بوده اما در این قسمت می خواهیم در مورد توریستی استرالیا صحبت کنیم بنا بر این باید بگوییم تابستان های این شهر گرمای مطلوب همراه با رطوبت است به همین خاطر این موضوع می توانند برای گردشگران کمی آزار دهنده باشد.زمستان های این کشور هم اصلا برفی نیست به تعبیری می توان گفت برف در این کشور عنصری نایاب می باشد.بنا براین بهترین زمان سفر به استرالیا فصل تابستان و ماه های اکتبر تا آوریل است.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

+ نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 17:22 توسط ایمان نعمتی | | تعداد بازدید : 4